top of page

Plany Treningowe

Czy szukasz spersonalizowanego planu treningu dla siebie? Chcesz uzyskać wymarzoną sylwetkę, zbudować masę mięśniową, a może pragniesz poprawić wyniki sportowe lub borykasz się z kontuzją. Jeśli tak to możesz skorzystać z planu treningowego który będzie dostosowany specjalnie dla ciebie i twoich potrzeb.

 

Co wchodzi w plan treningowy?

 

Po wstępnym wywiadzie i określeniu celów treningowych, specjalista tworzy spersonalizowany plan treningowy. W całym procesie uwzględnione są raporty, weryfikacja wykonywanym ćwiczeń poprzez przesyłanie plików video, ciągły kontakt mailowy lub inny preferowany sposób. Poprzez monitorowanie wyników i zmian specjalista modyfikuje plan treningowy na bieżąco, oraz będzie dawał rekomendacje. Plan Treningowy będzie uwzględniał periodyzację nacelowaną na długoterminowy progres. Trener może także dać porady żywieniowe oraz ustalić zapotrzebowanie energetyczne celem maksymalizacji wyników. Specjalista w planie treningowym uwzględni przebyte urazy i kontuzje.

 

Aby rozpocząć współpracę skontaktuj się z trenerem poprzez uzupełnienie formularza (każdy trener ma swój formularz) lub poprzez drogę mailową/media społecznościowe. Po wypełnieniu Formularza Trener Skontaktuje się z tobą.

Cena: 300zł za miesiąc lub za 6 miesięcy z góry (250 zł za miesiąc)

Bartłomiej Grześ

Jeśli chcesz rozpocząć ze mną współpracę, poniżej znajdziesz formularz do moich usług. Jak uzupełnisz formularz, skontaktuję się z tobą jak najszybciej

Krzysztof Fossa

Jeśli chcesz rozpocząć ze mną współpracę, poniżej znajdziesz formularz do moich usług. Jak uzupełnisz formularz, skontaktuję się z tobą jak najszybciej

bottom of page